MARS TELSİZ SİSTEMLERİ

“Şeffaflık” ve “Dürüstük” kavramını en önemli iş prensibimiz olarak kabul edip bütünü oluşturan her detaya önem veriyoruz.
Birçok projede yerli ve yabancı firmalarla kısa süreli çalışmalarımız belli bir süre sonunda artık uzun vadeli iş iş birliklerine dönüşmektedir.

Firma ortaklarının sektörde edinmiş oldukları tecrübeler doğrultusunda konusunda uzman bir ekip ile insana ve doğaya saygı duyan, farkındalık yaratan projelere imza atmak hedef alınmaktadır.
Müşteri beklentileri , kullanım ve ortam koşulları değerlendirilerek fonksiyonel, estetik ve akılcı çözümlerle cevap verilmektedir.


Güncel teknoloji ve malzeme kullanımını ön planda tutan
MARS TELSİZ olarak firmamız 2012 yılından beri ithal ettiğimiz ve Türkiye Distribütörü, olduğumuz telsiz ,

X-RAY cihazı ve Kapı Tipi Üst Arama Dedektörleri’nin aynı zamanda bakım onarım , yedek parça, teknik destek hizmetini de aynı titizlikle sürdürmekteyiz.

Kısa sürede büyüyen firmamız müşteri memnuniyeti, kalite ve hizmet anlayışını her daim üst seviyede tutarak; ürün yelpazesini genişleterek sektörde var olmaya devam edecektir. Firma olarak ilkemiz her daim ileri teknolojiyi yakından takip ederek sektörde var olan çözülemeyen sorunları yine teknoloji ile aşmak olup Türkiye pazarında önemli pazar payı elde ederek, piyasada en çok aranılan markaların başında yer almaktır.

MARS TELSİZ HABERLEŞME SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.