Online Katalog

Analog Lisanslı Telsizler ( Ruhsatlı Telsizler) Teknik Servisi

Analog Lisanslı Telsizler ( Ruhsatlı Telsizler) Teknik Servisi

Analog lisanslı yani ruhsatlı telsizler profesyonel firma tarafından bakım ve tamiri yapılıyor. Bu ürünler garanti kapsamında üretildiğinden garanti süresi boyunca ücretsiz bir şekilde bakım ve tamiri yapılıyor. Bu sebeple firma sitesinden satın aldığınız analog lisanslı telsizleri güvenle ömür boyu kullanabilirsiniz. Geniş bir kullanım alanı sunan bu haberleşme araçlarını özellikle özenli bir şekilde kullanmanız tavsiye edilir.

Analog lisanslı telsizler kullanımı oldukça kolaydır. Bu bakımdan herhangi bir deneyim gerektirmiyor. Bu ürünler geçmişten günümüze kadar daha çok kurumsal kimlikli işletmelere hitap ediyor. Ruhsatlı firmalar bu cihazlarla maksimum seviyede güvenlik sağlıyor. Ruhsat belgesi olmadan analog lisanslı telsizlerin kullanılması yasal kapsamda suçtur. Dolaysıyla bu statüye sahip olan işletmelere yasal olarak cezai işlemler uygulanabilir.

Analog Lisanslı Telsiz Nedir?

Ruhsatlı telsizler, sadece ruhsatlı işletmelere özgü olan özel ve modern haberleşme cihazlarıdır. Birçok farklı modelleri de mevcut olan bu ürünler yüksek kalite standartlarına sahiptir. Bu bakımdan açık ve kapalı her ortam üzerinden sorunsuz bir şekilde kullanılır. Analog lisanslı telsizler profesyonel haberleşme aracıdır. Bugün 81 ilimiz üzerinden de yoğun olarak tercih ediliyor.

Bununla birlikte yurtdışında faaliyet gösteren firmalar tarafından da sipariş veriliyor. Bu telsiz modelleri şık bir dizayna sahip olmasının yanı sıra hafif bir ağırlığa sahiptir. Bu sebeple taşınması son derece kolaydır. Analog lisanslı telsizler suya karşı son derece dirençlidir. Sağlam yapısıyla zemine düşmesi durumunda dahi kolayca deforme olmaz.

Analog Lisanslı Telsiz Avantajları

Analog lisanslı telsizler ergonomiktir. Bunun haricinde son derece düşük bir fiyat tarifesine sahiptir. Özellikle profesyonel firma sitesi üzerinden kargo ücretsiz olarak ve 7/24 aralıksız bir şekilde satışa sunuluyor. Analog lisanslı telsizlerde kolayca kırılma ve çatlama gibi durumlar söz konusu değildir. Bu ürünlerin günlük bakım ve temizliği kolayca yapılabilir. Analog lisanslı telsizler ihtiyaç doğrultusunda toplu olarak da satın alınabilir. Toplu siparişlerde ayrıca indirimli fiyat tarifelerinden de faydalanılabilir.

Analog Lisanslı Telsiz Kullanım Alanları

Bu telsiz türleri alışveriş merkezlerinde, inşaat şantiyelerinde, eğitim ve sağlık merkezlerinde, kamu kurumlarında, özel sektör firmalarında, güvenlik hizmetleri sunulan firmalarda ve daha birçok farklı türden sahalarda kullanılıyor. Beklentilere kusursuz bir şekilde çözümler sunan analog lisanslı telsizler uzun mesafeler üzerinden de sorunsuz bir şekilde işlev görüyor. Ürünü firmanın kurumsal web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.