Online Katalog

El Dedektörü Teknik Servisi

El Dedektörü Teknik Servisi

El dedektörleri bugün pek çok farklı alanlarda güvenle kullanılıyor. Birçok farklı modelleri bulunan bu kaliteli güvenlik sistemleri kullanımı son derece kolaydır. Çünkü doğrudan el üzerinden kullanılıyor. Sade ve anlaşılır bir dizayna sahiptir. El dedektörü özellikle alışveriş merkezlerinde, eğitim ve sağlık merkezlerinde, özel sektör alanlarında, bankalarda, kamu kurumlarında giriş ve çıkış kapısı bölümünde kullanılıyor. Bu sistemler ayrıca bugün daha cazip ve ek ücretsiz fiyatlardan satışa sunuluyor.

El dedektörü birçok sebeplerden dolayı arızalanabiliyor. Hatalı bir şekilde kullanılması ve zamanla ürün performansında düşüş oluşması arızaların en temel nedenleridir. Bu sistemlerin garantili bir şekilde tamir ve bakımı yapılması önemlidir. Çünkü garantisiz teknik servis beraberinde el dedektörün yeniden arızalanması anlamına geliyor.

Teknik Serviste Dikkat Edilecekler

El dedektörü teknik servisinde dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntılar söz konusudur. Öncelikle bu hizmeti sunan firmanın kurumsal kimlikli olmasına özen gösterilmelidir. Bu özelliğe sahip olan firmadan güvenle ve pratik bir şekilde teknik servis hizmeti alınabilir. İşletmenin profesyonel bir kadroya sahip olması önemlidir.

El dedektörleri yapısı gereği hassas güvenlik cihazlarıdır. Dolayısıyla amatör personellerin bu cihazı tamir etmesi risk faktörlerin doğurabiliyor. Teknik servis hizmetlerinde bugün birçok amatör firmalar da yer alıyor. Bu gibi işletmeler daha çok online olarak hizmet sunuyor. Fakat garanti kapsamında hizmet sunmadığından tercih edilmiyor. Kalitesiz ve kurumsal olmayan firmalardan uzak durulması önemlidir. Bunun yerine kaliteli teknik servis hizmetleriyle sektörde rüştünü ispat etmiş firma tercih edilmelidir.

El Dedektörü Garanti Süresi Dolduğunda Ne Yapılabilir?

El dedektöründe garanti süresi dolduğunda firmadan ücretli olarak teknik servis hizmeti alınabilir. Fakat bu sistemlerin garanti süresi oldukça uzundur. Özellikle profesyonel el dedektörü üretici ve satıcı firmasından satın alınan ürünler minimum 5 yıllık garanti süresi sunuyor. Bu kapsamda ürünü uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

El dedektörü arızalandığında teknik servis hizmeti alınmadan ürünün kullanılması söz konusu değildir. Çünkü bu sistemlerde oluşan en küçük düzeydeki arızalar dahi beraberinde sistemin komple bir şekilde pasif olmasına sebep olabiliyor. 81 ilimiz üzerinden de yoğun olarak tercih edilen el dedektörü en iyi şekilde onarılması gerekir. Bu işlemin ayrıca müşteri memnuniyeti sağlanması açısından da mümkün olan en kısa sürede sonuçlandırılması önemlidir. El dedektörleri için ücretsiz teknik servi imkanı 7/24 kesintisiz olarak sunuluyor.