Online Katalog

Röle Repeater (Tekrarlayıcı) Telsiz Sistemleri Teknik Servisi

Röle Repeater (Tekrarlayıcı) Telsiz Sistemleri Teknik Servisi

Birçok özellikleri bulunan röle repeater tekrarlayıcı telsiz sistemleri bu nedenle pek çok kurumsal firmalar tarafından tercih ediliyor. Yüksek teknolojik ve dijital donanımlara da sahip olan bu ürünler %100 garanti kapsamında satışa sunuluyor. Bu bakımdan ürünü satın aldıktan uzun dönemler boyunca garantili olarak kullanabilirsiniz.

Röle repeater telsiz sistemleri birçok faktörlere bağlı olarak teknik arızalar yaşayabiliyor. Ürünün gün boyu hatalı bir şekilde kullanılması, uygun ortamlar haricinde kullanılması, suya maruz bırakılması arızaların meydana gelmesindeki en temel etkenlerdir. Fakat ürünün garanti kapsamında ve ücretsiz olarak bakım ve tamiri yapılması önemlidir. Bu bakımdan garanti süresi dolmadan ürünün doğrudan ilgili firmadan teknik servis hizmeti talep edilmesi gerekiyor.

Röle Repeater( Tekrarlayıcı) Telsiz Sistemleri Genel Özellikleri

Röle repeater tekrarlayıcı telsiz sistemleri genel özellikleri ise oldukça fazladır. Bu bakımdan ürün teknik servisi sırasında ayrıca firma uzmanları tarafından özellikler hakkında da ek bilgiler sunulabilir. Röle repeater telsiz sistemleri istinai ulaşım ve ayrıca performans yükselmesi açısından yüksek güç çıkış özelliğine sahiptir. Bu ürünlerin 50 ve 100 W olmak üzere toplamda 2 farklı güç modelleri de söz konusudur.

Bu sistemlerin en önemli özelliklerinden biri de maksimum sağlamlığa sahip olmasıdır. Bu bakımdan yüksekten zemine düşmesi veya sıvıya maruz kalması durumunda kolayca deforme olmaz. Röle repeater telsiz sistemleri özenle kullanıldığında performansını uzun yıllar boyu sürdürür. Bu kapsamda kullanıcılara mali yönden de tasarruf imkanı sunar.

Teknik Servis Firması Tercihi

Röle repeater telsiz sistemlerinin onarımlarında firma tercihi önemlidir. İnternet ortamında bu hizmeti sunan birçok amatör türden işletmeler yer alıyor. Bu gibi firmalar üzerinden garantili olarak teknik servis hizmetleri alınamaz. Bu telsiz sistemleri hassas bir dizayna sahiptir.

Bu nedenle arızalanması durumunda amatör firmalar yerine yalnızca uzman firma tercih edilmelidir. Teknik servis hizmetlerinde de dikkat edilmesi gerekenler bulunuyor. Öncelikle firmada eğitimli kadroların alması önemlidir. Bu sistemlerdeki arızaların pratik bir şekilde giderilmesi müşteri memnuniyeti açısından avantaj sağlar.

7/24 Teknik Servis Hizmeti

Röle repeater telsiz sistemleri teknik servis hizmeti kurumsal firma tarafından 7/24 aralıksız olarak sunuluyor. Bu kapsamda kargo ücreti ödemeden ürünü firma adresine gönderebilirsiniz. Ayrıca firmanın kurumsal web sitesi üzerinden de teknik servis aşamalarını online olarak da takip edebilirsiniz.