Online Katalog

SİM Kartlı Bas Konuş Telsizler Teknik Servisi

SİM Kartlı Bas Konuş Telsizler Teknik Servisi

SİM kartlı bas konuş telsiz modelleri birçok özelliklere sahiptir. Bu sebeple son dönemlerin en çok tercih edilen pratik telsiz türleridir. Kullanımı son derece kolay olan bu modeller 81 ilimiz haricinde yurtdışı üzerinden de yoğun bir şekilde talep görüyor.

Diğer modellere oranla daha sade ve anlaşılır bir dizayna sahiptir. Bu nedenle profesyonel haberleşme firmaları tarafından da güvenle tavsiye ediliyor. SİM kartlı bas konuş telsiz modelleri garantili bir şekilde satışa sunuluyor. Bu nedenle ürünü uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Garanti süreci boyunca oluşan teknik sorunlarda doğrudan firmayla iletişim kurabilirsiniz.

Üretici firmanız tarafından telsiz problemleri hızlı ve ücretsiz bir şekilde ortadan kaldırılıyor. Teknik servis hizmeti ise günün her saati ve haftanın tüm günlerinde kesintisiz olarak sunuluyor. Ayrıca bu telsiz modelinde üretici ve satış firması kurumsal web sitesi üzerinden online olarak da teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

SİM Kartlı Bas Konuş Telsiz Nedir?

SİM kartlı bas konuş telsizler şık dizayna sahip olan özel haberleşme aracıdır. Bu ürünler daha yüksek frekanslara sahiptir. Bu sebeple uzun mesafeler üzerinden de kullanılabilir. SİM kartlı bas konuş özelliğinde olan telsiz modellerini hem kurumsal firmalar ve hem de bireysel kişiler kullanılabilir.

Bu ürünler doğrudan GSM tabanlı hücresel telsiz ağlar özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde WİFİ ve SİM kartı üzerinden kesintisiz olarak iletişim sağlanabiliyor. SİM kartı bas konuş telsizler suya karşı son derece dirençlidir. Hafif ve ergonomik dizayna sahip olduğundan taşınması oldukça kolaydır. Bu telsiz modelleri tatil ve seyahatlerde de zahmetsiz bir biçimde taşınabiliyor.

SİM Kartlı Bas Konuş Telsiz Avantajları

SİM kartlı bas konuş telsiz avantajları oldukça fazladır. Bu ürünlerin en önemli avantajlarından biri her bütçeye hitap eden en uygun fiyat listesine sahip olmasıdır. Özellikle kurumsal kimlikli üretici firma sitesinden dilediğiniz özelliğe sahip olan modern SİM kartlı bas konuş telsiz modeli satın alabilirsiniz.

Bu telsiz modelleri su geçirmezlik, ortamlarla kolayca uyum sağlayabilme, uzun batarya ömrü gibi birçok avantajlar sunuyor. Bunun haricinde bu telsiz modelleri son derece güçlü bir yapıya da sahip olduğundan olası düşmelerde de kırılması veya çatlaması oldukça zordur. SİM kartlı bas konuş telsizinizin arızalanması durumunda firma sitesini ziyaret edebilirsiniz.