Online Katalog

X-Ray Cihazları Teknik Servisi

X-Ray Cihazları Teknik Servisi

X-ray güvenlik cihazları yüksek donanımlara sahip olan en kaliteli ve güvenilir sistemlerdir. Alışveriş merkezleri, eğitim merkezleri, sağlık merkezleri, konser alanları,çeşitli organizasyonlar, resmi kurum, özel sektör firmaları ve daha birçok farklı alanlarda bu cihazlar kullanılıyor. Garanti kapsamında satışa sunulan x-ray cihazları çeşitli sebepler doğrultusunda arızalanabiliyor. Bu ürünler özellikle hatalı kullanım sonucunda teknik sorunlar yaşayabiliyor.

X-ray cihazları kullanımı deneyim gerektirir. Dolayısıyla bu konuda yeteri düzeyde deneyimle sahip olmayan kadroların öncelikle cihaz kullanımı hakkında üretici firmadan destekler almalıdır. X-ray cihazları teknik servisi üretici firma tarafından %100 garantili bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda garanti süresi boyunca tamamen ücretsiz olarak cihazı tamir ettirebilirsiniz. Bu şık ürünlerin garanti süresi ise oldukça uzundur. Profesyonel x-ray cihaz üretici ve satış firması tarafından en düşük 5 yıl garanti süresi sunuluyor.

X-Ray Cihazlarında Teknik Servis Neden Alınmalıdır?

X-ray cihaz sorunları ev veya işletme ortamı üzerinden bireysel bir şekilde giderilmesi mümkün değildir. Çünkü bu sistemler diğer güvenlik ürünlerinden oldukça farklıdır. Bu sebeple x-ray cihazları daha hassas bir dizayna sahiptir. En küçük hatalar beraberinde bu cihazlarda arızalara sebep olabiliyor.

X-ray cihazlarında teknik servis hizmeti sunan birçok amatör firmalar bulunuyor. Bu gibi işletmeler garantili olarak bu hizmet sunmazlar. Bunun haricinde ücretli olarak teknik servis hizmeti sunarlar. Bu da kullanıcıların ek bir ödeme yapması anlamına geliyor. Dolaysıyla x-ray cihazlarında ücretsiz teknik servis hizmeti almak için sadece profesyonel firma sitesi tercih edilmelidir. Kurumsal web sitesi üzerinden bu konuda günün 24 saati ve haftanın 7 günü boyunca online olarak da teknik servis hizmetleri alınabilir.

X-Ray Cihazlarında Profesyonel Teknik Servisin Avantajları

Bu cihazlarda profesyonel teknik servisin birçok avantajları söz konusudur. Bu alanda tam donanımlı ve çalışkan kadrolar tarafından hizmet verilmesi maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti sağlar. X-ray cihazlarındaki sorunların amatör firmalar tarafından kolayca giderilmesi mümkün değildir. Bu tarz işletmeler arızaları tespit edip giderse de genellikle geçici olarak çözüm bulduğundan arızalar yeniden meydana gelebiliyor.

Profesyonel teknik servis hizmetinde de bu tarz durumlar söz konusu değildir. Personeller hızlı bir şekilde hizmet sunduğundan müşterilerin zaman kaybı yaşaması mümkün değildir. X-ray cihazı detaylı teknik servis hizmeti hakkında firma sitesinden de bilgiler alınabilir.